THOR 97

Coming soon

Masaüstü geniş formatlı pnömatik termo press THOR 97, süblimasyon yöntemi ile profesyonel baskı için tasarlanmıştır. Bu model, firman mühendislerinin uzun yıllara dayanan tecrübesini içeren, sayısız teste dayanan, tasarım için uygun, güvenilir, kolay ve uygun fiyatlı üründür. Görüntülerin çeşitli yüzeylere termal olarak aktarılması, filmin termal sabitlenmesi, yapıştırma ve doğrudan baskının sabitlenmesi için kullanılır.
Kompakt boyutlar ve hafiflik, herhangi bir üretim odasında bulunabilen düzenli bir masaya düz bir termo press yerleştirmeyi kolaylaştırır ve ayrıca teslimat masraflarından tasarruf etmenize yardımcı olur. Isıtma plakasını güçlü şekilde basmak, İtalyan firması Camozzi'nin güvenilir pnömatiği sağlamakta ve yarı otomatik modda çalışarak güç ve zaman tasarrufu sağlamaktadır. Plaka, işletim döngüsünün başında otomatik olarak alçalır ve bittikten sonra yükselir. Baskı alanının tüm yüzeyinde düzgün bir şekilde ısıtma ve basma işlemini alüminyum alaşımından yapılmış bir ısıtma plakası sağlar. Isıtma elemanları, alanının çoğunu kaplar. Plakanın köşelerinde ve kenarlarındaki ısı kayıplarını telafi etmek için bu yerler üçlü bir ısıtma devresi ile takviye edilmiştir. Plakanın tüm yüzeyinde sıcaklık farkı 1 ° C'den fazla değildir. Elektronik zamanlayıcı ve sıcaklık denetleyicisi, istenen çalışma moduna hızla ayarlanır.
Çalışma masası kılavuzlar boyunca kolaylıkla hareket eder ve ayrıca baskı alanına ve malzeme yerleştirme alanına sabitlenir. Polyester elyaftan yapılmış bir baskı altlığı sağlanmıştır. Ek bir avantaj düşük güç tüketimi ve tek fazlı bir 220 V şebekesine bağlantı imkânıdır. THOR 97 geniş formatlı termal baskı, ana pnömatik sisteme ve mobil kompresöre en az 6-8 Atm'lik çalışma basıncıyla bağlanabilir. Geniş formatlı termo basının benzer bir tasarımı daha büyük bir boyuttadır: 120 x 80 cm. THOR 128 hakkında daha fazla bilgi.

Specifications

Baskı alanı

90 х 70 cm

Hareketli çalışma masası

95 x 75 cm (1 masa)

Çalışma sıcaklığı aralığı

25 - 230 °С

Sıcaklık sapması

en fazla 1°С

Garanti

36 ay

Zamanlayıcı ayarı

0 - 100 sn / dak / saat

Voltaj

220 V / 27 A / 1 faz

Arkalık

Polyester 92 x 73 cm (2 adet), PVC 92 x 72 x 3 cm

Güç

6 kW

Pnömatik sistem

Camozzi

Otomasyon Kontrolü

Autonics

Alüminyum plaka

90 х 70 cm

Güç kablosu

3 metre, PVS 3x4 kesit

Kompresör

Isteğe bağlıdır

Boyutlar (mm)

G 1200 / D 1450 / Y 650

Ağırlık

170 kg