THOR 210

Coming soon

Gerçekten etkileyici boyutta bir ısıtma plakasına sahip geniş format termostat, kumaşları 2100 x 1100 mm'ye kadar sızdırmaz kılmaya olanak tanır. Thermopress, özellikle görüntülerin termal aktarımı (süblimasyon) ile büyük biçim ve hacimdeki görüntülerin basılması için tasarlanmıştır. Endüstriyel makine, termal transfer teknolojilerinin nişindeki uzun yıllara dayanan tecrübeye dayanarak, tüm en iyi mühendislik başarılarını bünyesinde toplayan bir firmadır.
Termopressörün tasarımı çoklu güvenlik sınırına sahiptir, çerçeve ve ana bileşenler yüksek kaliteden oluşan sağlam bir çerçeveye yerleştirilmiştir. Eşsiz mühendislik çözümleri, alan boyunca alüminyum ısıtma plakasının geometrisini korumayı ve ısıtıldığında alüminyumun etkileyici genişleme katsayısını hesaba katmayı garanti eder.
THOR 210, özel tasarımı ve çalışma masalarının bulunduğu yerden dolayı kompakt boyutlarına sahiptir: hareketli masalar, rayların üzerine yerleştirilmiştir. 100 mm'lik bir yüksekliğe sahiptir. Çalışma masaları raylar boyunca sessizce hareket eder. Güçlü bir zincirle bağlıdırlar ve baskı alanında birbiri ile yer değiştiriler. Bu çözüm akış üzerine baskı yapmanızı ve üretkenliği iki kat arttırmanızı sağlar.
THOR 210 plakalı termostatın ana ve en önemli unsuru, 210 x 110 cm ısı iletken alaşımı alüminyum sıcak levhadır. Enerji tasarruflu, güvenilir ve dayanıklı ısıtıcı parçalar plaka alanının çoğunu kaplar. Isıtma elemanlarının üçlü devrede istiflendiği kenarların ve köşelerin ısıtılması için özel dikkat gösterilir. Tüm yüzey üzerinde plakanın ayarlanmış sıcaklığının sadece 10 ° C'lik bir sapmasını garanti eder.
Termopress, görev döngüsünü başlatmak için düğmeler bulunan bir kontrol paneli, hareketli tablolar için bir acil durdurma düğmesi ve açma düğmesi ile donatılmıştır. THOR 210 emniyet sistemleri tabloların orta pozisyonunda anlık çalışma döngüsüne karşı koruma garantisi verir. Çalışma masalarının manyetik olarak sabitlenmesi, çalışma döngüsü boyunca masanın hareket etmesini önleyecektir.
İtalyan firması Camozzi'nin güvenilir pnömatik sistemi, güçlü sıkıştırma ve uzun süre sorunsuz çalışma garantisi vermektedir. THOR 210, makinenin hareketliliğini ve taşımacılığının kolaylığını sağlayan, stoperli ağır hizmet tekerlekleri ile donatılmıştır. Baskı çerçevesi, bir forkliftle yükleme ve boşaltma işlemleri yapılmasına izin veren, azdır. Oda temiz bir hava, basın, baskı bölgesinden duman ve gazların zorla ve etkili bir şekilde çıkarılması için hava kanalları ile donatılmıştır.

Specifications

Yazdırılabilir alan

210 х 110 cm

Taşınabilir masalar

212 x 112 cm (2 masa)

Çalışma sıcaklığı aralığı

25 - 230 °С

Sıcaklık sapması

En fazla 1°C

Garanti

36 ay

Zamanlayıcı ayarı

0 - 100 s / dak / s

Gerilim

380 V / 18 A / 3 faz

Güç

12 kW

Pnömatik sistem

Camozzi

Otomasyon Kontrolü

Autonics

Alüminyum plaka

210 х 110 cm

Güç kablosu

3 metre, PVA 5x6

Kompresör

isteğe bağlı isteğe

Duman alınması

Flanş şube Ø15 cm

Boyutlar (mm)

W 2300 / D 2300 / W 1300

Ağırlık

770 kg

Yüzey

Polyester 212 x 112 cm; (masa başına 3 parça)

Masaların manyetik sabitlenmesi

Evet