THOR 128

Coming soon

120 x 80 cm boyutlarında, düz masa üstü geniş formatlı termopress makinesi, süblimasyon yoluyla yazdırma için tasarlanmıştır. Hafif tasarım, testlere ve uzun yıllara dayanan deneyime dayalı mühendisler tarafından oluşturuldu. Hafif endüstride, görüntülerin termal transferi, film termal sabitleme, yapıştırma ve doğrudan baskının sabitlenmesi için kullanılabilir. Kompakt boyutlar, ergonomik alan sağlar. Çalışma masası raylar boyunca kolaylıkla hareket eder, tam olarak basılı bölgede sabitlenir ve ayrıca basılı malzemenin yer iminin konumunda sabitlenir. Termopres, İtalyan firması Camozzi'nin güvenilir ve güçlü bir pnömatik sistemi ile donatılmıştır ve yarı otomatik modda çalışarak gücü ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Isıtma plakası önceden ayarlanmış baskı döngüsünün başında otomatik olarak indirilir ve bittikten sonra yükselir.
Isıtma plakasının sağlam muhafazası, baskı yapılacak yüzeye tüm yüzey boyunca eşit bir ısı ve basınç dağılımı sağlar. Eşsiz mühendislik çözümlerinin kullanılması plakanın geometrisini korur ve aynı zamanda termal genişleme sırasında deformasyon riskini ortadan kaldırır. Akıllı sıcaklık kontrolü, ısıtma plakasının tüm yüzeyinde maksimum 1°C'lik bir sapmayı garanti eder. Isı kenarları ve plakanın köşeleri üçlü bir ısıtma devresi ile donatılmıştır.
Güvenilir bir termal kontrol cihazı ve elektronik zamanlayıcı, arzu edilen çalışma moduna hızlı ve rahat bir şekilde konfigüre edilmiştir. THOR 128 termal presin bir başka önemli avantajı, düşük güç tüketiminin yanı sıra, 220 V tek fazlı bir güç kaynağına bağlanma özelliğidir. Komple sette, bir polyester elyaftan alt tabaka verilir. Termopres, ana pnömatik ağa veya en az 6-8 ATM'lik bir çalışma basıncına sahip bir mobil kompresöre bağlanabilir. Geniş formatlı termostatın bu tasarımı daha küçük bir boyuta sahiptir: 90 x 70 cm. THOR 97 hakkında daha fazla bilgi edinin.

Specifications

Baskı alanı

120 х 80 cm

Hareketli çalışma masası

125 x 85 cm (1 masa)

Çalışma sıcaklığı aralığı

25 - 230 °С

Sıcaklık sapması

En fazla 1 ° C

Garanti

36 ay

Yüzey

Poliester, 122 х 82 cm (2 adet) PWB 122 x 82 x 3 cm

Zamanlayıcı ayarı

0 - 100 s / dak / s

Gerilim

220 V / 27 A / 1 faz

Güç

6 kW

Pnömatik sistem

Camozzi

Otomasyon kontrolü

Autonics

Alüminyum plaka

120 х 80 cm

Güç kablosu

3 metre, PVA 3x4 kesitli

Kompresör teslim edildi

Isteğe bağlı

Boyutlar (mm)

G 1500 / D 1650 / Y 650

Ağırlık

250 kg