THOR 125

Coming soon

Termal görüntü aktarımı için güvenilir ve kompakt pnömatik press THOR 125. 1200 x 500 mm'ye kadar sızdırmazlık malzemeleri sağlar. Press, şirket mühendislerinin uzun yıllara dayanan tecrübelerine dayanılarak oluşturulmuş ve en son gelişmeleri içerir. Tüm pres ünitelerinin sadeliği ve güvenilirliği tüm yapının uzun ömürlü olmasının anahtarıdır. Görüntülerin termal aktarımı için güvenilir ve kompakt pnömatik press THOR 125.
Plakanın kenarlardan ortaya düzgün bir şekilde ısıtılması, mürekkebin süblimasyon kağıdından baskılanacak yüzeye tamamen geçişini garanti eder ve kaybı tamamen ortadan kaldırır. Isıtıcılar, ısı iletken alaşımından alüminyum plakanın alanının çoğunu kaplarlar. Plakanın kenarları, ısı kaybını önlemek ve belirli bir parametreden sadece 10 ° C'lik bir minimum sıcaklık sapmasının tüm yüzey boyunca garanti altına alınması için üçlü bir devre ile ayrıca ısıtılır.
Press, İtalyan şirket Camozzi'nin güçlü bir pnömatik sistemi ile sıkıştırma kuvvetini ayarlama yeteneği ve hazırlanan havanın nem ve yağdan temizlenmesi için bir ayırıcıyla donatılmıştır* Presin elektronik kontrol cihazlarını kontrol etmek için güvenilir ve sezgisel - termokontrolör ve zamanlayıcı, gerekli çalıştırma modları için basmayı kolay ve hızlı bir şekilde ayarlar. Kompakt boyutlar ve hafiflik, tüm ünitelerin güvenilirliği ve plakanın tüm alan boyunca homojen bir şekilde ısıtılması, kolay kullanım ve aynı zamanda çoğaltma işlemi için bir pres kullanma becerisi THOR 125 geniş formatlı termal pressin temel avantajlarıdır.
* hava sıkıştırma kompresörü bir presle tamamlanmış olarak sağlanmamaktadır.

Specifications

Yazdırılabilir alan

120 х 50 cm

Çalışma masası

120 x 50 cm (1 masa)

Çalışma sıcaklığı aralığı

25 - 240 °С

Sıcaklık sapması

En fazla 1°C

Garanti

36 ay

Yüzey

Poliester 120 x 50 cm, PVC 120 x 50 X 3 cm

Zamanlayıcı ayarı

0 - 100 sn / dak / saat

Voltaj

220 V / 27 A / 1 faz

Güç

6 kW

Pnömatik sistem

Camozzi

Otomasyon Kontrolü

Autonics

Alüminyum Tencere

120 x 50 santimetre

Güç kablosu

3 metre, PVS 3x4

Kompresör

Isteğe bağlıdır

Boyutlar (mm)

G 650 / D 1220 / Y 1100

Ağırlık

200 kg